Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Svars | 0.09 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.2 mm |
| Griešanas puse | Pa labi |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Stanley |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502360038 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES METĀLA -LABĀS FATMAX250MM