Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Asmens garums | 190 mm |
| Asmens rotācijas | 360 ° |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Produkta veids | Zāles šķēres |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | VG337 |
| Garums | 350 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Asmens garums: 190 mm |
| Svītrkods | 502145120 |
Uzturiet nevainojamu dārzu ar Okko VG337 zāles šķērēm. Izstrādātas precīzai apgriešanai un detalizētai zāliena kopšanai, šīs šķēres ir nepieciešams instruments, lai jūsu dārzs izskatītos glīts un kopts.
Ar kopējo garumu 350 mm, Okko VG337 nodrošina ērtu sasniedzamību dažādiem dārza darbiem. Izturīgās asmeņi, kuru garums ir 190 mm, nodrošina tīru griezumu, ideāli piemērotu zāles apgriešanai grūti sasniedzamās vietās vai zāliena malu pilnveidošanai. Spilgti zaļie rokturi ir ergonomiski veidoti ērtai satveršanai lietošanas laikā, un tos papildina redzams atsperu mehānisms, kas palīdz veikt griešanas darbību bez piepūles.
Galvenās efektīvas dārza kopšanas funkcijas:
- 360° rotējošs asmens: Izbaudiet nepārspējamu daudzpusību apgriešanā, ļaujot viegli pielāgot griešanas leņķi sarežģītiem darbiem ap puķu dobēm, pakāpieniem vai gar žogiem.
- Asmens fiksators: Ērts bloķēšanas mehānisms nodrošina drošu uzglabāšanu un transportēšanu, novēršot nejaušu atvēršanos, kad instruments netiek lietots.
- Optimāls izmērs: Ar kopējo garumu 350 mm un 190 mm asmeni, šīs šķēres ir lieliski piemērotas detalizētiem darbiem, kur lielāki instrumenti varētu būt apgrūtinoši.
Šīs zāles šķēres ir lieliski piemērotas, lai pabeigtu zāliena apdari, neatkarīgi no tā, vai jūs rūpīgi apgriežat ap dārza rotājumiem vai glīti apstrādājat ceļus un piebraucamos ceļus. Okko VG337 modelis padara precīzu zāliena kopšanu par sasniedzamu uzdevumu ikvienam dārzniekam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES ZĀLES 35CM 360° VG337