Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Asmens garums | 25 cm |
| Asmens platums | 6.5 cm |
| Produkta veids | Ēvele |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 31.5 cm |
| Papildus informācija | Metāla korpuss. Svars: 0.355 kg. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500511775 |
Metāla un īpaši izturīgs korpuss. Praktisks un ērts — var izmantot ar vienu roku
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRĀPJVĪLE AR METĀLA KORPUSU 5-21-296