Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Asmens garums | 14 cm |
| Asmens platums | 0.65 cm |
| Produkta veids | Ēvele |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 15.3 cm |
| Svars | 0.0998 kg |
| Papildus informācija | Metāla korpuss. Svars: 0.18 kg. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500511718 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRĀPJVĪLE AR METĀLA KORPUSU 5-21-399