Produkta informācija
| Ražotājs | PROXXON |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/4" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 11 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Uzgriežņu galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 11 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 501796175 |
Šim sešstūra instrumentam ir izturīga konstrukcija ar plānsienu profilu, kas nodrošina vieglu piekļuvi šaurās vietās, vienlaikus saglabājot pietiekamu izturību lieljaudas lietojumiem. Tā augstā oglekļa tērauda kompozīcija nodrošina ilgmūžību. Instruments ir pārklāts ar pretkorozijas pārklājumu, kas sastāv no dubultā niķeļa slāņa un viena hroma slāņa.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVJU GALVIŅA11 MM 1/4IN 23724