Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 9.4 cm |
| Platums | 9.4 cm |
| Smalkums | 100 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Makita |
| Vispārējie izmēri | 9.4 x 9.4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Piemērots slīpēšanai |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| Svītrkods | 500956796 |
„Makita“ slīpēšanas papīrs ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija oksīda graudu abrazīva, kas uzlabo materiāla noņemšanu un palielina izturību. Sveķu līmes pārklājums un atvērta slāņa graudu izkliede samazina graudu aizsērēšanu. Smaga svara pamatpapīrs samazina malu plīšanu.
- Augstas kvalitātes alumīnija oksīda graudu abrazīvs ar paaugstinātu izturību un asumu
- Atvērtā slāņa graudu izkliede un sveķu līmes pārklājums samazina graudu aizsērēšanu un uzlabo apdari uz koka virsmām
- Smaga svara papīrs nodrošina stingru pamatni un samazina malu plīšanu, lai varētu veikt vairāk slīpēšanas
- Ideāli piemērots lietošanai uz neapstrādātas koksnes, krāsām, lakas, špakteles, plastmasas un citiem materiāliem
- Piemērots „Makita“ un „Bosch“ daudzfunkcionālajām slīpēšanas pamatnēm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPĒŠANAS PAPĪRS DELTA G100 10 GAB