SLĪPĒŠANAS PAPĪRS RULLĪ 115MM X 5M P60
€3,43
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MIRKA |
|---|---|
| Garums | 500 cm |
| Platums | 11.5 cm |
| Smalkums | 60 |
| Produkta veids | Smilšpapīrs ruļļos |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 500 x 11.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Svītrkods | 500229296 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPĒŠANAS PAPĪRS RULLĪ 115MM X 5M P60