Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Slīpēšanas stieņu garums | 457 mm |
| Slīpēšanas stieņu platums | 76 mm |
| Jostas kustību ātrums, m/min | 320 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Produkta veids | Elektriskā lentes slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 7615AB |
| Svars | 2.9 kg |
| Jauda | 710 W |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: Equalizer slīpēšanas rāmis, slīpēšanas lenta, putekļu savākšanas tvertne un putekļsūcēja adapteris. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647454 |
Elektriskais lentes slīpēšanas mašīna Skil 7615AB
Jaudīgais 710 W motors un lielais 320 m/min. jostas ātrums padara šo slīpēšanas mašīnu par lielisku izvēli, kad nepieciešams ātri noņemt lielu materiāla daudzumu. Tā ir ideāli piemērota apjomīgiem darbiem, piemēram, durvju vai dēļu slīpēšanai pirms krāsošanas. SKIL patentētais „Equalizer“ slīpēšanas rāmis ir ārkārtīgi precīzs. Tas ne tikai aizsargā no skrāpējumiem un rievām, bet arī palīdz panākt ideāli gludu virsmu. Vēl viena liela „Equalizer“ slīpēšanas rāmja priekšrocība ir tā, ka jums nav jānoņem tas, kad maināt slīpēšanas jostas. Vairs nav nepieciešams manuāli izlīdzināt slīpēšanas jostu, jo ir iebūvēta automātiska jostas vadība („ABC“), kas uztur slīpēšanas jostu precīzi izlīdzinātu ar instrumentu. Optimālu darbību un izturību nodrošina „overload alert“ LED indikators. Lai jūs varētu strādāt tīrāk, slīpēšanas mašīnā ir iebūvēta putekļu savākšanas sistēma ar ērtu putekļu savākšanas konteineru. Turklāt ir putekļu sūcēja adapteris, ko var pievienot daudziem standarta izmēra putekļu sūcējiem, lai jūsu māja būtu tīra. SKIL 7615 AB komplektā ietilpst „Equalizer“ slīpēšanas rāmis, slīpēšanas josta, putekļu savākšanas konteiners un putekļu
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA LENTES 7615AB 710W