Produkta informācija
| Ražotājs | MIRKA |
|---|---|
| Garums | 250 cm |
| Platums | 11.5 cm |
| Smalkums | 120 |
| Produkta veids | Smilšpapīrs ruļļos |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 250 x 11.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Svītrkods | 500210451 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMATERIĀLS MIROX 115MM X 2,5M 120