Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 25 m |
| Ar smidzinātāju | Nē |
| Produkta veids | Laistīšanas šļūtenes |
| Zīmols | Haushalt |
| Iekšējais diametrs | 19 mm |
| Krāsa | Balta krās., Sarkana krās., Zila krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Šļūtenes tips | Laistīšana |
| Ar stiegrojuma tīklu | Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Plakanā ūdens šļūtene Bradas, Agro-flat Pvc, W.p.4 / B.p.12 Bar, 100 m |
| Svītrkods | 502073447 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĻŪTENE LAISTĪŠANAI D19 HH