Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 100 mm |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 195 mm |
| Tilpums | 0.5 l |
| Sprauslas tips | Parastais |
| Produkta veids | Dārza smidzinātāji |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | Assorted |
| Krāsa | Iespējami vairāki krāsu un dizaina veidi, izvēlēti pēc nejaušības principa |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 100mm. Augstums: 195mm. Platums: 80mm |
| Svītrkods | 502203459 |
Iepazīstinām ar universālo Okko Asorti Izsmidzināšanas Pudeli, praktisku un spilgtu risinājumu dažādiem uzdevumiem jūsu mājās vai dārzā. Izgatavota no izturīgas plastmasas, šī parastā tipa izsmidzināšanas pudele ir paredzēta ikdienas lietošanai, padarot to par uzticamu palīgu jūsu mājsaimniecības vajadzībām.
Katram Okko izsmidzināšanas pudelei ir 0,5 litru ietilpība, kas ir ideāli piemērota ērtai lietošanai bez biežas uzpildīšanas. Tās kompaktie izmēri, aptuveni 195 mm augstumā, 100 mm garumā un 80 mm platumā, nodrošina, ka tā ērti iekļaujas jūsu rokā un ir viegli uzglabājama, kad to nelieto. Dizainam ir standarta smidzināšanas uzgalis, kas nodrošina vienmērīgu un kontrolējamu smidzināšanu vai strūklu, ideāli piemērotu dažādiem pielietojumiem.
Pievienojiet saviem darbiem negaidītu šarmu; Okko Asorti Izsmidzināšanas Pudele ir pieejama apburošā krāsu un dizainu klāstā. Konkrētā krāsa, piemēram, spilgti oranžā, kas redzama attēlos, tiks izvēlēta nejauši, piedāvājot patīkamu pārsteigumu saņemšanas brīdī. Tas padara katru pudeli unikālu, vienlaikus saglabājot augsto funkcionalitāti, ko jūs sagaidāt.
Šis parocīgais plastmasas smidzinātājs ir ārkārtīgi noderīgs daudziem mērķiem. Tas ir lieliski piemērots iekštelpu augu miglošanai, lai uzturētu mitrumu, mājas tīrīšanas līdzekļu uzklāšanai virtuvē vai vannas istabā, vai pat drēbju vieglai samitrināšanai gludināšanai. Dārza entuziastiem tas kalpo kā lielisks rīks mazu stādu laistīšanai vai precīzai apstrādes līdzekļu uzklāšanai smalkām lapām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SMIDZINĀTĀJS MĀJSAIM. 500ML OKKO