Produkta informācija
| Ražotājs | KLINGSPOR |
|---|---|
| Garums | 23 cm |
| Platums | 9.3 cm |
| Smalkums | 100 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Klingspor |
| Vispārējie izmēri | 23 x 9.3 cm |
| Materiāls | Alumīnija oksīds, Papīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Smalkums: 100. Materiāls: Papīrs, Alumīnija oksīds |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501728223 |
Bez caurumiem, lipīgs smilšpapīrs, kas paredzēts dažādu materiālu virsmu ātrai un efektīvai slīpēšanai. Izmērs: 93x230mm. Graudainība: 100.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SMILŠPAPĪRS LOKSNĒS NR100 93X230MM