Produkta informācija
| Ražotājs | KLINGSPOR |
|---|---|
| Garums | 23 cm |
| Platums | 9.3 cm |
| Smalkums | 60 |
| Produkta veids | Slīploksnes |
| Zīmols | Klingspor |
| Vispārējie izmēri | 23 x 9.3 cm |
| Materiāls | Alumīnija oksīds, Papīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501728225 |
Smilšpapīrs bez caurumiem uz papīra pamata, paredzēts darbam ar slīpmašīnām un ar rokām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SMILŠPAPĪRS LOKSNĒS NR60 93X230MM