Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +10 - +20 °C |
| Produkta veids | Ģipša špaktele |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | Uniflott |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 2,5 kg/1,2 l |
| Patēriņš | 0,25 kg/m² |
| Izmantošana | Ģipškartona šuvju blīvēšanai ar vai bez līmlentes |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500025882 |
Augstākās kvalitātes īpaši izturīga ģipša špaktele ģipškartona un ģipša šķiedru plātņu šuvju apstrādei, izgatavota no īpaša ģipša un uzlabota ar polimēriem. Piemērota lietošanai ar rokām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Knauf
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠPAKTELE ŠUVĒM KNAUF UNIFLOTT 25KG