Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 330 mm |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Stādīšanas instruments |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 22 mm |
| Svars | 0.06 kg |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502237052 |
- Universāls Fiskars Solid sēklu stādīšanas lāpstiņa atvieglo stādīšanu un sēšanu.
- Ar šo produktu var: izmērīt dziļumu, viegli atdalīt sēklas pirms sēšanas un izņemt stādus no dēstu podiņiem - tas viss ir integrēts vienā divdaļīgā instrumentā.
- Reljefi, viegli salasāmi skaitļi centimetros un collās uz lāpstiņas un pagarinātāja neizbalē un nenodilst.
- Solid asmeņi ir izgatavoti no viegla, izturīga FiberComp materiāla, kas ir izturīgs pret laikapstākļiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STĀDĀMAIS RĪKS 1057641