STŪRAINIS ALUM. BALTS MM1000X25X25X1.5
€2,50
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 25 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 25 mm |
| Biezums | 1.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126870 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRAINIS ALUM. BALTS MM1000X25X25X1.5