Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Stūra profils |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 40 mm |
| Biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126784 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRAINIS NERŪS.TĒR. MM1000X40X40X1