STŪRIS IEKŠĒJAIS.SG7CI9 PRIEDE PEL 1GAB
€0,43
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 4.4 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Līstes iekšējais stūris |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 3.1 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Pelēka pūka |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502101774 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS IEKŠĒJAIS.SG7CI9 PRIEDE PEL 1GAB