Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 33.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Stikla pacēlājs |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 12.5 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | 80 kg celtspēja. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502180531 |
Vienkāršojiet smalku vai smagu plakano materiālu transportēšanas uzdevumu ar Okko VG181 stikla pārvietošanas rokturi. Radīts efektivitātei un drošībai, šis dubultais piesūcekņu pacēlājs ir neaizstājams instruments gan profesionāļiem, gan DIY entuziastiem, strādājot ar gludām, neporainām virsmām.
Izgatavots no izturīgas plastmasas, Okko VG181 ir spilgti oranžs korpuss, kas uzlabo redzamību darba vietā. Tā dizains ietver divus robustus melnus piesūcekņus, katrs aprīkots ar viegli lietojamu sviras mehānismu, lai radītu spēcīgu vakuuma blīvējumu. Ergonomiskais rokturis nodrošina ērtu un drošu satvērienu lietošanas laikā.
- Modelis: VG181
- Materiāls: Augstas kvalitātes plastmasas konstrukcija izturībai
- Izmēri: Aptuveni 33,5 cm (13,2 collas) garumā un 12,5 cm (4,9 collas) platumā
- Sūkšanas jauda: Paredzēts drošai priekšmetu turēšanai ar vilkšanas spēju līdz 80 kg (176 mārciņas)
- Pielietojums: Ideāli piemērots lielu stikla paneļu, spoguļu, granīta, liela formāta flīžu vai citu gludu, smagu priekšmetu drošai pārvietošanai. Piemēram, to var izmantot logu uzstādīšanas laikā vai pārvietojot lielas mēbeles ar stikla elementiem.
- Zīmols: Okko
Neatkarīgi no tā, vai uzstādāt jaunus logus, veidojat stikla displeju vai manevrējat ar lielām porcelāna flīzēm, Okko VG181 nodrošina uzticamu un stabilu turēšanu, palīdzot samazināt piepūli un minimizēt bojājumu risku. Tā praktiskais dizains un ievērojamā celšanas jauda padara to par vērtīgu papildinājumu jebkuram instrumentu komplektam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SŪK.TUR.IERĪCE DUBULTA VG 181