SŪKLIS SLĪPĒŠANAI 210X75X25MM P150 KVADR
€0,90
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | ROSVER |
|---|---|
| Garums | 21 cm |
| Platums | 7.5 cm |
| Smalkums | 150 |
| Produkta veids | Slīpkluči |
| Zīmols | Rosver |
| Modelis | 150 |
| Biezums | 2.5 cm |
| Materiāls | Abrazīvie materiāli |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502845614 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SŪKLIS SLĪPĒŠANAI 210X75X25MM P150 KVADR