Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 5 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE43 Grand elit GRAPHITE |
| Krāsa | Melna krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1,35 - 1,4 l šādas konsistences/ 1,2 - 1,25 l plastiskas konsistences/ 0,5 - 0,55 l mitras konsistences ūdens pie 5 kg. |
| Patēriņš | 1,25 kg/dm³ |
| Lietošanas laiks | 60 min |
| Maisījuma sastāvs | Cementa un minerālu pildvielu un polimēru modifikatoru maisījums |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 500025284 |
Elastīgā, sevišķi izturīgā šuvju java
Ūdensnecaurlaidīga java līdz 20 mm platām šuvēm, izmantošanai uz balkoniem, terasēm, apsildāmām virsmām, ar paaugstinātu ķīmisko noturību, piemērota lietošanai sabiedriskajās un rūpnieciskajās telpās.
ĪPAŠĪBAS
- Noturīga pret paaugstinātām ķīmiskajām un mehāniskajām slodzēm
- Balkoniem, terasēm, komunikāciju gaiteņiem, koridoriem, kāpņu telpām, baseiniem
- Ieteicama dzīvokļu un rūpnieciskajā celtniecībā, noturīga pret netīrumiem, sēnītēm un pelējumu
- Noturīga pret ūdens iespiešanos
- Ļoti noturīga krāsa
- Armēta ar šķiedrām
- Satur trasu - novērš apsarmes veidošanos
- Dažādas konsistences (grīdai, sienai, mūrim)
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠUVOTĀJS CERASIT ELASTĪGS CE43 16 5KG