Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE40 GREY |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 0,56 l : 2 kg |
| Patēriņš | 1,1 kg/dm³ |
| Lietošanas laiks | 90 min |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 500201330 |
Elastīga šuve
Elastīga, ūdensnecaurlaidīga šuvju java, ideāli flīzēm, piemērota porcelāna no 1 līdz 8 mm šuvēm
ĪPAŠĪBAS
Šuvju java Ceresit CE 40 ar Color Perfect sastāvu nodrošina:
- perfekti izlīdzinātu vienmērīgas krāsas šuvi
- ilgstošu krāsas noturību
- nemainīgu krāsu bez apsarmes
- vieglu tīrīšanu un kopšanu
Ceresit CE 40 papildu īpašības:
- augsta izturība pret nodilumu un plaisāšanu
- optimāls sasaistīšanās un mazgāšanas laiks porcelāna flīzēm
- viegli samaisāma, ērti lietot un izmantot profilētām šuvēm
- izturīga pret sēnītēm un pelējumu
- videi draudzīgs iepakojums
- uz virsmām, kurām nepieciešama elastība, tādām kā skaidu plāksnes, ģipškartons, apsildāmās grīdas.
Pielietojuma piemēri:
- vannas istabās, virtuvēs
- uz balkoniem, terasēm
- uz apsildāmajām grīdām
- uz fasādēm
- vietās, kas pakļautas intensīvai gājēju kustībai, piemēram, satiksmes ceļi, skolas, tirgi, veikali, koridori utt.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Ceresit
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠUVOTĀJS CERESIT ELASTĪGS CE40 07 2KG