Produkta informācija
| Ražotājs | PROXXON |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 21 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Aizdedzes sveces galviņa |
| Zīmols | Proxxon |
| Diametrs | 21 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 501796239 |
Šis ir sešstūra rīks, kas paredzēts termoplastiskās gumijas (TPR) uzmavu piestiprināšanai pie svecēm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SVEČU GALVIŅA 21 MM 1/2IN 23444