Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Taimera tips | Mehāniskā |
| Uzstādīšana | Kontaktligzdā |
| Spriegums | 230 V |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Programmu skaits | 96 |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Modelis | 1506450 |
| Darbības intervāls | 15 |
| Attālinātās vadības funkcija | Nē |
| Ar tālvadības pulti | Nē |
| Garums | 80 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Platums | 70 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Diennakts taimeris. Ieslēgšana/izslēgšana regulējama ar 15 min. intervālu. Kopā 96 ieslēgšanas/izslēgšanas izvēles. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502522173 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TAIMERIS 1506450 24H MZ 20 MELNS