TEL.ZARU GRIEZNES 45CM SKIL0640CA 20V
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Svars | 3.9 kg |
| Sliedes garums | 45 cm |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Regulējams rokturis | Jā |
| Produkta veids | Akumulatora dzīvžoga šķēres |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 0640CA |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Attālums starp asmeņiem | 1.8 cm |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Naža maksts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502349337 |
SKIL 0640 CA Pagarinātās akumulatora dzīvžoga šķēres
“20V Max” litija-jonu akumulatora kāta dzīvžoga griezējs
“20V Max” (18 V) SKIL 0640 ir akumulatora kāta dzīvžoga griezējs, kas paredzēts augstu un grūti sasniedzamu koku un krūmu apgriešanai, neizmantojot kāpnes. Šim dzīvžoga griezējam ir 45 cm asmens ar 18 mm atstatumu starp asmens zobiem, kas ļauj pārzāģēt zarus. Regulējama griešanas galva ar 8 pozīcijām nodrošina daudzveidīgu apgriešanu. Modeļa 0640 komplektācijā ietilpst pagarinājuma kāts, kas pilnībā izvirzītā pozīcijā pagarina instrumentu līdz 3 metriem, un to pēc lietošanas var noņemt, lai instrumentu kompakti uzglabātu. Asmens smailes aizsargs novērš asmens bojājumus, ja instruments atsitas pret sienu vai žogu. Šim kāta dzīvžoga griezējam ir arī SKIL “Easy Storage” konstrukcija, kas ļauj organizēti uzglabāt jūsu dārza instrumentu. SKIL 0640 CA komplektācijā ietilpst pagarinājuma kāts, asmens pārsegs, plecu siksna, “Easy Storage” āķis un “U link”.
Daudzpusīga akumulatoru sistēma ar tehnoloģijām “Keep Cool™” un “ActivCell™”
Šis instruments ir daļa no SKIL sistēmas “Energy Platform”: universālā akumulatoru sistēma. “20V Max” (18 V) litija jonu akumulatoru bloki nodrošina optimālu daudzpusību. Akumulatoru bloki ir konstruēti tā, lai derētu visiem sistēmas “20V Max Energy Platform” instrumentiem, un tas nozīmē, ka no viena akumulatora var darbināt visus elektroinstrumentus un dārza instrumentus. Vai tas nav ērti? Sistēmas “Energy Platform” instrumentus var iegādāties gan ar akumulatoriem, gan arī bez tiem, kas piešķir šai sistēmai daudzpusību, ļaujot lietotājam pievienot jaunus instrumentus savam instrumentu parkam, neiegādājoties jaunus akumulatorus un uzlādes ierīces. Arī šajā akumulatorā tiek pielietota “Keep Cool™” akumulatoru tehnoloģija, kas līdz šim ir mūsu izcilākais jauninājums. Tehnoloģija “Keep Cool™” nodrošina akumulatora elementu dzesēšanu, kas ļauj novērst to pārkaršanu, ļaujot par 25% palielināt akumulatoru darbības laiku un divkāršot to kalpošanas laiku! Tehnoloģija “ActivCell™” ļauj optimizēt enerģijas izmantošanu, novēršot pārkaršanu un nodrošinot maksimālu akumulatora veiktspēju.
Tehniskie dati
- Spriegums:18 V
- Spriegums:20 V Max
Īpašības
- Mūsu patentētā tehnoloģija “ActivCell™” ļauj optimizēt enerģijas izmantošanu, novēršot pārkaršanu un nodrošinot maksimālu akumulatora veiktspēju
- Universālā akumulatoru sistēma ir daļa no SKIL sistēmas “Energy Platform”
- “Easy Storage” konstrukcija ļauj ietaupīt vietu un nodrošina kārtīgu darbarīka glabāšanu
- Jaudīgas “20V Max” (18 V) pagarinātās litija jonu akumulatora dzīvžoga šķēres, kas paredzētas augstu, grūti aizsniedzamu koku un krūmu apgriešanai
- Regulējama griešanas galva ar 8 pozīcijām daudzveidīgai apgriešanai
- 45 cm asmens ar 18 mm asmens atveri zaru griešanai
- Noņemama pagarinājuma vārpsta pilnam 3 metru garumam vai kompaktai uzglabāšanai pēc lietošanas
- Akumulatoru tehnoloģija “Keep Cool™” nodrošina par 25% lielāku darbības laiku un 2x lielāku kalpošanas laiku
- Asmens smailes aizsargs novērš asmens bojājumus, ja instruments atsitas pret sienu vai žogu
- Litija jonu tehnoloģija: bez atmiņas efekta, bez pašizlādes, vienmēr gatava lietošanai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TEL.ZARU GRIEZNES 45CM SKIL0640CA 20V