TĒRAUDA KĀPNES BL-C102 2 PAKĀP. BALTAS
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 106 cm |
| Platums | 48 cm |
| Kāpņu tips | Vienpusējās mājsaimniecības trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 4.6 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Pakāpju skaits | 2 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502253636 |
Trepes mājsaimniecībai no tērauda, kas būs noderīgas gan ikdienas vajadzībām, gan remonta laikā. 69 cm garās kāpnes stabili stāv uz četrām kājām, kuras ir aprīkotas ar izolāciju, lai nesaskrāpētu grīdas virsmu. Trepēm ir trīs īpaši plati un stabili pakāpieni, augšējais no tiem var tikt izmantots kā platformu uz kuras novietot nepieciešamos darbarīkus vai citus priekšmetus. Ērti un kompakti salokāmas, lai neaizņemtu lieku vietu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĒRAUDA KĀPNES BL-C102 2 PAKĀP. BALTAS