Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Svars | 1.7 kg |
| Jauda | 600 W |
| Apgriezieni / minūtē | 0 - 3000 rpm |
| Sitieni minūtē | 45000 |
| Produkta veids | Perforatori |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | EasyImpact 600 |
| Patronu tips | 3/8" |
| Maksimālais urbšanas diametrs betonā | 12 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs kokā | 25 mm |
| Maksimālais urbšanas diametrs tēraudā | 10 mm |
| Ar dziļuma ierobežotāju | Jā |
| Urbjmašīna ar trieciena funkciju | Jā |
| Urbjmašīna bez trieciena funkcijas | Nē |
| Griešanās funkcija | Jā |
| Papildus patronas | Nē |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmēri: 290 x 68 x 221 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502556045 |
Ērtums un precizitāte: urbiet dažādus materiālus bez piepūles
- Ātrās fiksācijas patrona ar diviem gredzeniem — ātra un vienkārša uzgaļu nomaiņa
- Elektroniskais ātruma regulators ar slēdzi palīdz izvēlēties vispiemērotāko ātrumu urbšanai
- Kompakts un viegls, 1,7 kg smags dizains: ergonomisks un ērti lietojams
- Urbiet bez piepūles: mūra urbšanas dziļums līdz 12 mm, bet kokam — līdz 25 mm
Ideāli piemērots darbam ar dažādiem materiāliem, kad nepieciešama precizitāte
Viegls, kompakts un jaudīgs urbis; uzgaļi tiek nomainīti ātri un bez piepūles, un urbšanas ātrums tiek regulēts automātiski.
Ideāls risinājums tiem, kas vēlas ērti urbt mūrī, kokā, metālā un mīkstā betonā.
“EasyImpact 600” ir paredzēts ērtai un ātrai urbšanai mūrī, kokā, mīkstā betonā un metālā. Ātrās fiksācijas patrona ar diviem gredzeniem — ātra un vienkārša uzgaļu nomaiņa, vienkārši pagriežot vārpstu.
Elektroniskais ātruma regulators ar spiedienjutīgu slēdzi izvēlas materiālam piemērotāko ātrumu.
Ergonomisks, kompakts dizains, kas sver tikai 1,7 kg, lai nodrošinātu urbšanu virs galvas bez noguruma.
600 W motors ir paredzēts uzticamai dažādu materiālu urbšanai. Mūra urbšanas diametrs ir līdz 12 mm, bet kokam — līdz 25 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENURBIS BOSCH EASYIMPACT 600