Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Svars | 2 kg |
| Augstums | 75 - 184 cm |
| Vītne | 1/4 |
| Saderīgie ražotāji | DeWALT, Visi |
| Produkta veids | Statīvi |
| Zīmols | Dewalt |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ar 1/4" vītni. Svars: 2kg. Augstums: 0.75 - 1.84mm |
| Izcelsmes valsts | Indonēzija |
| Svītrkods | 502079442 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIJKĀJIS DEWALT DE0881T-XJ