Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Trokšņa līmenis | 86 dB |
| Svars | 1.9 kg |
| Pļaušanas veids | Aukla |
| Darba platums | 23 cm |
| Produkta veids | Trimmeri |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | EasyGrassCut 23 |
| Jauda | 280 W |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Vārpstas tips | Taisns |
| Ar drošības jostu | Nē |
| Roktura veids | Cilpa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Svītrkods | 502375181 |
ELEKTRISKAIS ZĀLES TRIMMERIS BOSCH EASYGRASSCUT 23, 280 W
Viegls un jaudīgs trimeris, kas gādā par ideālu rezultātu
EasyGrassCut 23 ir viegls mauriņa trimeris ar vadu, kas paredzēts ērtam un parocīgam darbam. To raksturo līdzsvarots mazs svars, tātad ar to viegli rīkoties un manevrēt, kas mazina lietotāja nogurumu, jo īpaši ilgstošā lietojumā. Pusautomātiskā griezējauklas spole padod auklu pie katras mēlītes atbrīvošanas, likvidējot nepieciešamību manuāli regulēt spoles darbību vai atsist trimera galviņu pret zemi. Tas nodrošina vienmērīgu, nepārtrauktu mauriņa apcirpšanu bez jebkādām problēmām. Instrumenta augstas kvalitātes apdare apvienojumā ar jaudīgu motoru un izturīgu griezējauklu nodrošina ideālus apcirpšanas rezultātus un ilgu kalpošanas laiku.
Paveic jebkuru uzdevumu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIMMERIS BOSCH EASYGRASSCUT 23