Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Izmantošanas mērķis | Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem |
| Garums | 100 mm |
| Platums | 20 mm |
| Zīmols | - |
| Metāla biezums | 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501980765 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TURĒTĀJS DUBULTAIS (100)