UNIVERS. DARBAGALDA STATĪVS SKIL 1300AA
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Maksimālā slodze | 150 kg |
| Salokāms | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Produkta veids | Statīvs instrumentiem |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | Universal 1300AA |
| Garums | 203 cm |
| Platums | 120 cm |
| Augstums | 101 cm |
| Svars | 18.50 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Regulējams garums: 1150-2550 mm. Svars: 16 kg |
| Iepakojuma garums | 0.32 m |
| Iepakojuma platums | 0.3 m |
| Iepakojuma augstums | 1.32 m |
| Produkta svars ar iepakojumu | 19 kg |
| Svītrkods | 502261922 |
Izturīgs, ērts galds šķērszāģim
Ārkārtīgi stabilais SKIL 1300 galds šķērszāģim ir ideāli piemērots jebkur, kur tas nepieciešams. Ar lieliem 20 cm riteņiem to ir viegli transportēt pat lielos attālumos vai uz nelīdzenas virsmas. To var noregulēt tikai dažu sekunžu laikā. Galda integrētās kājas var viegli salocīt, izmantojot bezatslēgas ātrās fiksācijas sistēmu. Salokot kājas, galdu var novietot vertikāli pie sienas, tādējādi ietaupot daudz vietas.
Ātra instrumentu montāža ar ātrās fiksācijas skavu sistēmu
SKIL 1300 galdam šķērszāģim ir universāli stiprinājumi, kas paredzēti daudziem šķērszāģiem, ieskaitot citu zīmolu zāģus. Tajos ir taisnstūrveida pievilkšanas atveres, kas atbilst atverēm SKIL 1310 un 1320 modeļa bīdāmajiem šķērszāģiem. Pēc stiprinājumu uzstādīšanas šķērszāģus ir viegli uzstādīt un noņemt, izmantojot ātrās fiksācijas skavu sistēmu. Ērti transportēšanai un uzglabāšanai. Galdam ir pagarināmas atbalsta sijas lieliem sagatavēm. Tās var viegli regulēt horizontāli un vertikāli. Tam ir arī augstas kvalitātes rullīši un garuma ierobežotājs vienādiem griezumiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: UNIVERS. DARBAGALDA STATĪVS SKIL 1300AA