URBIS METĀLAM HSS-CO 6,0MM 1 GAB
Preces kods: 500872103
€2,65
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 9.3 cm |
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 5.7 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 57 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Svītrkods | 500872103 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM HSS-CO 6,0MM 1 GAB