URBIS METĀLAM POINTTEQ 6,5X63X101MM,1GAB
Preces kods: 501909522
€0,98
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 10.1 cm |
| Diametrs | 6.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 6.3 cm |
| Urbja tips | HSS-R |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 63 mm. Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāla |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501909522 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM POINTTEQ 6,5X63X101MM,1GAB