Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Diametrs | 16 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Darbības zonas garums | 9 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Svītrkods | 502119614 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS MŪRIM 18033 D16X90X150