Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 16.5 cm |
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Betona urbis |
| Zīmols | Bosch |
| Kolekcija | - |
| Darbības zonas garums | 10 cm |
| Materiāls | Metāls |
| Urbja tips | Vītņveida |
| Urbšanas virziens | Uz priekšu vērsta urbšana |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 500551083 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS SDS PLUS S4 5,0X160,0MM