Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 11.5 cm |
| Diametrs | 5.5 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Montāžas veids: SDS Plus (TE-C) |
| 0 € uz pakomātu | Koka urbju komplekts Bosch, koks, hex, - x 5.5 cm |
| Parastā cena | Koka urbju komplekts Richmann, koks, vītņveida, taisne, 4 mm x 11.5 cm |
| Svītrkods | 500556661 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS SDS PLUS S4 5,5X110,0MM