Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 7 cm |
| Diametrs | 5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Svars | 0.012 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500872437 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS STIKLAM FLĪZĒM 5X70 MM