Produkta informācija
| Ražotājs | DREMEL |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 6.5 |
| Akumulatoru skaits komplektā | 1 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Urbjmašīnas |
| Zīmols | Dremel |
| Svars | 0.850 kg |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-800 |
| Ātrumu skaits | 21 |
| Stobra diametrs | 10 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Nē |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502819237 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBJMAŠĪNA DD12V-S13-IN-1 12V DREMEL