Produkta informācija
| Ražotājs | ZAMEL |
|---|---|
| Poli | 2P |
| Strāvas stiprums | 2.5 A |
| Spriegums | 230 V |
| Ar slēdzi | Jā |
| Zīmols | Zamel |
| Garums | 5 m |
| Zemējuma kontakti | Nē |
| Krāsa | Bronzas krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Poli: 2P. Strāva: 2.5 A. Spriegums: 230 V. Zemējuma kontakti: Nē. Ar slēdzi: Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501754588 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VADS AR SLĒDZI UN KOTAKTDAKŠU 5 M