Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 48 cm |
| Darba platums | 17.5 cm |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta garums | Papildus cilmes |
| Produkta veids | Kapļi |
| Zīmols | Okko |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmēri - 29x17,5 cm |
| Svītrkods | 502563777 |
Uzlabojiet savu dārzkopības rīku komplektu ar Okko HG3450 kultivēšanas piederumu. Šis robustais un spilgti zaļais tērauda vagu veidotājs ir paredzēts, lai vienkāršotu jūsu dārza dobju sagatavošanu, piedāvājot efektīvu risinājumu dažādiem stādīšanas un augsnes apstrādes uzdevumiem.
Izgatavots no izturīga tērauda, Okko HG3450 ir veidots, lai izturētu regulāru lietošanu jūsu dārzā. Tā atšķirīgā V veida darba daļa ar praktisku darba platumu 17,5 cm ir ideāli piemērota, lai izveidotu glītas, vienmērīgas vagas sēklu vai stādu stādīšanai. Piederuma kopējais garums ir 480 mm, nodrošinot labu sasniedzamību un sviru, pieslēdzot to jūsu izvēlētajam rokturim (lūdzu, ņemiet vērā: rokturis nav iekļauts komplektā).
Šis universālais piederums nemanāmi integrējas ar saderīgām rokturu sistēmām, ļaujot viegli pārslēgties starp dažādiem dārza instrumentiem pēc vajadzības. Izmantojiet to, lai sagatavotu precīzas rindas dārzeņiem, piemēram, burkāniem, pupām vai kukurūzai, vai, lai apirdzinātu augus, piemēram, kartupeļus vai puravus, lai veicinātu augšanu un aizsargātu jaunos bumbuļus. Spilgti zaļā apdare piešķir jūsu dārza aprīkojumam atšķirīgu izskatu.
Galvenās iezīmes ietver:
- Zīmols: Okko
- Produkta veids: Kultivēšanas piederums / Vagu veidotājs
- Materiāls: Izturīgs tērauds
- Krāsa: Zaļa
- Darba platums: 17,5 cm
- Kopējais garums: 480 mm
- Paredzēts kā piederums saderīgiem rokturiem (rokturis jāiegādājas atsevišķi)
Okko HG3450 kultivēšanas piederums ir praktisks un efektīvs papildinājums, lai uzturētu sakārtotu un produktīvu dārza telpu visā audzēšanas sezonā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VAGOTĀJS BEZ KĀTA