VAIROGS METĀL.ST5725700X500X250MMIP66 P.
€43,90
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TIBOX |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Tibox |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP66 |
| Augstums | 700 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 250 mm |
| Sienas biezums | 1.5 mm |
| Ar slēdzeni | Jā |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis: IP66. Metāla biezums: 1.5mm. Ar atslēgu. Augstums: 700 mm. Platums: 500 mm. Dziļums: 250 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502117454 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VAIROGS METĀL.ST5725700X500X250MMIP66 P.