Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 180 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem, Leņķi |
| Produkta veids | Rullītis bez roktura |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 4 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 38 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Universāls |
| Auduma sastāvs | Velūrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 180 mm. Rullīša diametrs: 40 mm. Rullītis paredzēts: krāsošanas darbiem, lakošanas darbiem. Rullīša materiāls: velūrs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501829466 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VELTNIS VELŪRA BEZ R. RV-001 18CM 6MM