VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 SONOZ K
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575647 |
Paceliet sava mājokļa interjeru ar Domoletti vertikālo durvju rāmi, kas ir pārdomāti izstrādāts, lai nodrošinātu stilīgu un stabilu ieejas risinājumu. Šis kreisās puses durvju rāmis, izgatavots no augstas kvalitātes vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), piedāvā gan izturību, gan izsmalcinātu estētiku.
Ar pievilcīgu Sonoma Ozola apdari, rāmis demonstrē dabīgu koka graudu rakstu, piešķirot siltumu un mūsdienīgu šarmu jūsu dzīvojamām telpām. Vizualizācijas atklāj gaišu, aicinošu ozolkoka toni ar smalkām variācijām, padarot to par daudzpusīgu izvēli dažādiem dekora stiliem. Tā ir ideāla izvēle, lai atsvaidzinātu durvju eju kabinetā vai pabeigtu ieejas noformējumu jaunā ēdamistabas zonā, radot saskaņotu un pulētu izskatu visā jūsu mājoklī.
Šī Domoletti durvju rāmja galvenās iezīmes ietver:
- Izmēri: Garums 209,5 cm, regulējams platums no 10 līdz 14 cm un biezums 2 cm, nodrošinot pielāgojamību dažādām sienu konstrukcijām.
- Materiāls: Izgatavots no izturīga MDF, kas pazīstams ar savu stabilitāti un gludo virsmu, ideāli piemērots ilgstošai apdarei.
- Orientācija: Īpaši izstrādāts kreisās puses atveramām durvīm, nodrošinot precīzu piegulšanu un vienmērīgu funkcionalitāti.
- Iepakojums: Katrā iepakojumā ir 2 vertikālas komponentes, nodrošinot nepieciešamās daļas pilnīgai vertikālās durvju rāmja uzstādīšanai.
- Garantija: Nāk ar pārliecinošu 24 mēnešu garantiju, izceļot tā uzticamo kvalitāti.
- Izcelsme: Lepni ražots Polijā.
Domoletti vertikālais durvju rāmis ir praktisks un elegants papildinājums, kas nodrošina saskaņotu un profesionālu apdari jūsu iekšdurvīm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 SONOZ K