VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 WOTOZ KR
€44,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Wotan ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMS RĀMIS 10-14CM VERTIKĀLS WOTAN OZOLS KREISAIS 3 PĀRI. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416889 |
- Aplodes ir izgatavotas no 22 mm MDF.
- Rāmja platumu var regulēt 40 mm robežās.
- Komplektā ietilpst: divi vertikālie rāmji; blīve; 3 eņģes.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 100-140 WOTOZ KR