VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 ANTROZ K
€47,08
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | REGULĒJAMA DURVJU STABA 14-18CM VERTIKĀLA ANTRACĪTA OZOLA KREISĀ 3 EŅĢES. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416980 |
- Rāmis ir izgatavots no 22 mm MDF plāksnes.
- Rāmja platumu var regulēt diapazonā no 40 mm.
- Komplektā: divi vertikāli rāmji; starpposms; 3 eņģes.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 ANTROZ K