VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 SONOZ L
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 209.5 cm |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Vertikālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Platums | 14 - 18 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575693 |
Uzlabojiet savas mājas arhitektonisko pievilcību ar Domoletti vertikālo durvju aplodu, kas paredzēts nevainojamai interjera apdarei. Šis labās puses durvju aplodu komplekts ar pievilcīgu ozolkoka apdari piešķirs dabīgu siltumu un eleganci jebkurai durvju ailē.
Izgatavots no izturīgas vidēja blīvuma kokšķiedru plātnes (MDF), šis durvju aplodu komplekts nodrošina gludu, viendabīgu virsmu, kas ir izturīga. Gaišā ozolkoka krāsa, kas raksturīga Sonoma ozolam, atklāj smalku, aicinošu koksnes graudu tekstūru, kā redzams produktu attēlos. Tā ir universāla izvēle, kas papildina dažādus dekoru stilus, sākot no modernā minimālisma līdz mājīgiem tradicionāliem iestatījumiem.
Šis vertikālais durvju aplods, kura garums ir ievērojami 209,5 cm, ir paredzēts standarta durvju augstumiem. Galvenā iezīme ir tā regulējamais platums, kas svārstās no 14 līdz 18 cm, nodrošinot vieglu pielāgošanos dažādiem sienu biezumiem un garantējot precīzu, profesionālu uzstādīšanu. Ar izturīgu 2 cm biezumu tas piešķir jūsu durvju ailēm stabilu un precīzu izskatu.
Domoletti vertikālais durvju aplods tiek piegādāts ērtā divu gabalu iepakojumā, nodrošinot nepieciešamās sastāvdaļas vienai durvju ailas pusei. Neatkarīgi no tā, vai veicat jaunu būvniecības projektu vai vienkārši atjaunojat savu interjeru, šis aplods ir ideāli piemērots tīru pāreju radīšanai starp telpām, piemēram, dzīvojamām zonām, guļamistabām vai darba telpām. Tā robustā konstrukcija palīdz aizsargāt sienu malas ap durvju ailēm no ikdienas nolietojuma.
- Produkta veids: Vertikāls durvju aplods
- Zīmols: Domoletti
- Materiāls: Augstas kvalitātes MDF (vidēja blīvuma kokšķiedru plātne)
- Krāsa: Dabīgs ozols (Sonoma ozola estētika)
- Izmēri: Garums: 209,5 cm; Regulējams platums: 14-18 cm; Biezums: 2 cm
- Atvēršanas virziens: Labās puses
- Komplektā ietilpst: 2 vertikālās daļas (pāris)
- Izcelsmes valsts: Polija
- Garantija: 24 mēnešu ražotāja garantija
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VERTIKĀLE+APL DOMOLETTI 140-180 SONOZ L