Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 200 cm |
| Platums | 70 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Modelis | BIT |
| Krāsa | Balta krās. |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101048340, 000101048344, 000101048348, 000101048352 |
| Komplekts | Komplektā neietilpst eņģes, slēdzenes, rokturi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rāmji, apkakles, pagarinājumi tiek pārdoti atsevišķi: 000101048340, 000101048344, 000101048348, 000101048352.Pieejami standarta vai regulējami rāmji. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502554376 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE BIT BALTA SILK MATT 700X2000