VĒRTNE DOMOLETTI ENZO BALTA 844X2035KR
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Enzo |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040211876,Vertikāla 14-18 cm 000040211878,Horizontāla 10-14 cm 000040211884,Horizontāla 14-18 cm 000040211885.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416756 |
Iekšdurvju vērtne Domoletti Enzo, kreisās, baltas, 203.5 x 84.4 x 4 cm
Šīs baltās krāsas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernajās, gan klasiskajās.
To konstrukcija ir rāmja, kas nodrošina izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot jūsu vajadzībām, sākot no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām izsmalcinātību, eleganci un funkcionalitāti.
Izvēloties kvalitatīvās Domoletti ENZO durvis, jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI ENZO BALTA 844X2035KR