VĒRTNE DOMOLETTI PARIS PEL.OZ 844X2035K
€68,14
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | PARIS |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000101062253, 000101062255, 000101062265, 000101062268 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējami rāmji: 000101062253,000101062255,000101062265,000101062268. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575596 |
- Šīs pelēkā ozola koka raksta lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā Jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernajās, gan klasiskajās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un izturību. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lieliska izvēle, lai piešķirtu Jūsu telpām izsmalcinātību, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI PARIS PEL.OZ 844X2035K