VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA ANTROZ 844X2035K
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Vienna |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divām aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikālā aploda 10-14 cm 000040212092, Vertikālā 14-18 cm 000040212094, Horizontālā 10-14 cm 000040212100, Horizontālā 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502417030 |
Iekšdurvju vērtne Domoletti Vienna, kreisās, antracīta ozols, 203,5 x 84,4 x 4 cm
Durvis Domoletti VIENNA piedāvā mūsdienīgu un stilīgu risinājumu jūsu interjeram.
Antracīta krāsa un ozola koksnes raksts lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan klasiskās, gan modernajās.
To rāmja konstrukcija nodrošina izturību un ilgmūžību. Durvju platumu var pielāgot jūsu vajadzībām, sākot no 60 līdz 80 cm.
Šīs durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni, kas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
Tumšas akcenta durvis ir lieliska izvēle, lai radītu individuālu un unikālu dizainu.
Ar kvalitatīvajām Domoletti VIENNA durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI VIENNA ANTROZ 844X2035K